Mes turime 60 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1250
mod_vvisit_counterŠią savaitę:7842
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:128161
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:114011

Paruoškime transporto priemonę vasarai

2022 m. birželio 22 d.

Free Mechanic Fixing the Under Chassis of a Car Stock PhotoTransporto priemonę reikia reguliariai patikrinti ir nesant galimiems gedimams, nesant signalams, kurie rodo, kad mašinai reikia remonto. Geriausia – prieš kiekvieną naują metų laiką. Ar to tikrai reikia? Taip. Kiekvienas metų laikas pasižymi tam tikromis oro savybėmis, kurios ir „reikalauja“, kad mašina būtų joms pritaikyta. Vasara, nors dažnai vadinama palankiausiu laiku mašinai – taip pat reikalauja dėmesio automobiliui.

 

Transporto priemonę reikia reguliariai patikrinti ir nesant galimiems gedimams, nesant signalams, kurie rodo, kad mašinai reikia remonto. Geriausia – prieš kiekvieną naują metų laiką. Ar to tikrai reikia? Taip. Kiekvienas metų laikas pasižymi tam tikromis oro savybėmis, kurios ir „reikalauja“, kad mašina būtų joms pritaikyta. Vasara, nors dažnai vadinama palankiausiu laiku mašinai – taip pat reikalauja dėmesio automobiliui.

Skaityti daugiau...

 
Reklaminis skydelis