Mes turime 334 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:6438
mod_vvisit_counterŠią savaitę:54597
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:88789

Zigmo Žemaičio gimnazijos štangos spaudikai – finale

2016 m. kovo 2 d., trečiadienis, Nr.16 (1549)

Vasario 20 d. Rokiškyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo 10 komandų. Šiose varžybose gerai pasirodė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komanda, kuri bendroje įskaitoje vos 3 taškais nusileido Kėdainių „Šėtos“ gimnazijai (104 tšk.), surinko 101 tašką, užėmė garbingą 2-ąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti finalinėse štangos spaudimo varžybose 2016 m. kovo 3 d. Kuršėnuose. Iš mūsų komandos geriausiai sekėsi Eglei Turakevičiūtei, kuri 57 kg svorio kategorijoje paspaudusi 60 kg štangą neturėjo sau lygių ir užėmė 1-ąją vietą. Puikiai pasirodė ir Augustinas Juodgudis (59 kg svorio kategorija), kuris rezultatu 95 kg iškovojo 1-ąją vietą. Mūsų komandos sunkiasvoris Artūras Bučelis (svorio kategorija +105 kg) rezultatu 105 kg taip pat buvo pirmasis. Deimantas Zakražauskas (74 kg svorio kategorija) rezultatu 122,5 kg buvo antrasis.

Varžovus gerokai nustebino Marius Gudelaitis, tokio lygio varžybose dalyvavęs pirmą kartą ir 93 kg svorio kategorijoje rezultatu 122,5 kg užėmęs 3-iąją vietą. Lukas Mikelinskas savo svorio kategorijoje buvo 7-asis, Šarūnas Petrikas savo svorio kategorijoje – penktasis. Galutinė Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių štangos spaudimo varžybų lentelė atrodė taip:

Kėdainių „Šėtos“ gimnazija – 104 tšk. – 1-oji vieta;

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija – 101 tšk. – 2-oji vieta;

Kauno VDU „Rasos“ gimnazija – 86 tšk. – 3-ioji vieta;

Rokiškio Juozo Tumo Vaižganto gimnazija – 85 tšk. – 4-oji vieta;

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija – 81 tšk. – 5-oji vieta;

Visagino „Verdenės“ gimnazija – 75 tšk. – 6-oji vieta;

Biržų „Saulės“ gimnazija – 71 tšk. – 7-oji vieta;

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija – 55 tšk. – 8-oji vieta;

Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija – 45 tšk. – 9-oji vieta.

Vilniaus Karoliniškių gimnazija – 43 tšk. – 10-oji vieta.

1 – 6 vietas užėmusios komandos dalyvaus varžybų finale Kuršėnuose kovo 3 d.

Didžioji dalis Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komandos lanko Švenčionių sporto klubą „Grifas“.

Gintautas ŠAMŠŪRA

Andrius NEKRAŠAS