Mes turime 160 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:406
mod_vvisit_counterŠią savaitę:8162
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:118422

Pašaminės vaikučius sveikino šuniukas Bartas

2021 m. birželio 5 d.

Tarptautinę vaikų gynimo dieną pašaminiškiai šventė saugiai ir linksmai. Pašaminės skyriaus renginių organizatorė Dalė Basiūnienė pakvietė vaikučius su tėveliais ir seneliais susirinkti lauke.

 Oras buvo nuostabus, karantino ribojimai šiek tiek sušvelninti, daug kas jau turi ir galimybių pasus. Be to, kiemas erdvus, tad saugių atstumų laikytis buvo paprasta. Šventėje dalyvavo ir Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Švenčionių rajone patarėja Ana Aidietienė su dovanomis, prie renginio prisidėjo ir tame pačiame pastate įsikūrusios Pašaminės bibliotekos bibliotekininkė Loreta Jusienė.

Vaikams bene smagiausia buvo žaisti su šuniuku Bartu, su juo fotografuotis. Nors šuniukas – tik personažas, tačiau vaikai glaustėsi prie jo tarsi jis būtų tikras. Vaikai piešė, žaidė, dalyvavo estafetėse, varžėsi linksmose rungtyse. Malonu buvo prisiminti ir praeitų Vaikų gynimo dienų įspūdžius, kurie buvo užfiksuoti piešiniuose, o juos Dalė turi visus išsaugojusi.

Šventė sukėlė visiems labai geras emocijas: ne viena mamytė džiaugėsi, kad jų mažieji niekaip nenorėjo keliauti iš šventės į namus, o po to dar kelias dienas dalinosi patirtais įspūdžiais.

Irena POŽĖLIENĖ