Mes turime 126 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:2369
mod_vvisit_counterŠią savaitę:27336
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:66449

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ gegužės 15 d. vyks bet kokiu oru

2021 m. balandžio 30 d.

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ startuos visoje Lietuvoje vienu metu - 8.00 ryto suriaumos pirmieji automobilių motorai, paskelbę starto pradžią ir vėjyje išsiskleis maršo dalyvių iškeltos ir prie automobilių pritvirtintos vėliavos, pranešdamos Lietuvai, kad protesto žygis į sostinę prasidėjo.

Protesto žygis - „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ pajudės nuo Klaipėdos link Vilniaus milžinišku automobilių srautu, prie kurio pakeliui jungsis visi Lietuvos regionai, Taip pat jungsis ir retro automobilių klubai ir, žinoma, - plieninių žirgų raiteliai - Lietuvos baikeriai.

Danguje „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ dalyvius pasveikins mūsų aviatoriai iš sportinių lėktuvų klubų, pademonstruodami, kad tą dieną Lietuva tapo vieninga visur - ir danguje, ir Žemėje.

Pasiekusi Vilnių kolona porą valandų skirstysis po automobilių stovėjimo aikšteles (vietos Maršo dalyviams bus numatytos), o žmonės autobusais bus vežami į Vingio parką, kur įvyks akcijos kulminacija - protesto mitingas, apie kurio priežastis yra aiškiai kalbama organizatorių parengtoje deklaracijoje, kurioje reikalaujama stabdyti antidemokratinę politiką, ir kuri bus tvirtinama protesto mitingo metu, šalia kitų kreipimųsi į Lietuvos įstatymų leidybos organą - Seimą ir aukščiausiąjį šalies vadovą - Prezidentą.

Mūsų šūkis: „Stipri šeima - stipri valstybė!“

Būsimų „Didžiojo Šeimos Maršo 2021“ dalyvių prašome registruotis https://seimusajudis/registracijapuslapyje. Tai reikalinga organizatoriams, kad būtų galima sklandžiau išskirstyti transporto srautus po aikšteles ir žinoti, kiek žmonių vyks autobusais, kad būtų užsakytas reikalingas jų skaičius.

Gegužės 15 dieną Vingio parke bus leista parkuotis 20 retro automobilių, dalyvausiančių „Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021“ ir 40 motociklų desantui, taip pat leidimus turintiems organizatorių, apsaugos, medicinos, gaisrinių ir aptarnaujančio personalo automobiliams.

Visiems kitiems vairuotojams Vingio parkas gegužės 15 dieną bus uždarytas, todėl organizatoriai rekomenduoja iš anksto pasirūpinti vieta, kurioje galima bus palikti automobilį ilgesniam laikui, mat Vilnius sulauks daugybės transporto priemonių tą dieną iš visos Lietuvos. Ir daugiausiai būtent aplink Vingio parko rajoną.

Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ įvyks gegužės 15 dieną bet kokiu oru ir bet kokiomis sąlygomis!

Organizatoriai