Mes turime 220 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1230
mod_vvisit_counterŠią savaitę:7812
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:110463

Kaltininkas

2021 m. sausio 9 d.

Ir vėl kaltas vamzdis! – kažkas pasakė išgirdęs, kad Būtingėje išsiliejo nafta. Nieko ypatingo, nes praktiškai visada galima apkaltinti kokį nors vamzdį. Netikit?

Kažkas neišvalė savo pečiaus kamino. Užsidegė suodžiai, apgadino stogą. Kaltas kas? Aišku, kad vamzdis! Medžiotojas patamsy šovė į briedį, o nudėjo kaimyno karvę. Kas kaltas? Vamzdis! Sustabdo policininkas vairuotoją kelyje, liepia papūsti... į vamzdelį. Vėl kaltas vamzdis! Galima tęsti iki begalybės.

Kokie teisūs buvo vilniečiai, kad pasistatė paminklą Vamzdžiui. Štai, per Naujuosius abidvi Vilniaus eglės buvo užbarikaduotos, niekaip neprivažiuosi, gal net neprieisi. Tačiau nieks nedraudė prieiti prie Vamzdžio. O ir vietos ten yra, galima buvo Vamzdį papuošti girliandomis, šalia jo leisti visokius fejerverkus ir linksmintis. Šį kartą išgelbėjo mus Vamzdis! Tegyvuoja genialiausias žmogaus išradimas – Vamzdis!

Zidorius KIMSĖNAS