mod_vvisit_counterŠį mėnesį:70499
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

„Liūto narvo“ kovotojų pergalės turnyruose

2020 m. kovo 18 d., trečiadienis, Nr.22 (1937)

Sėkmingai naująjį sportinį sezoną pradėjo Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ kovotojai. Po patirtos traumos sportinę formą įgaunantis Natas Burokas Atvirame Baltijos MMA čempionate U-18 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 77 kg tapo čempionu. Lietuvos atvirose graplingo imtynių taurės pirmenybėse U-11 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 48 kg Adrijus Kirilovas tapo nugalėtoju, o svorio kategorijoje 40 kg Martynas Bastys užėmė 3-ąją vietą. Amžiaus grupėje U-17, svorio kat. 72 kg Kasparas Masevičius užėmė trečiąją vietą, Lukas Kirka – ketvirtąją, o Dominykas Sakovičius – penktąją vietą.