Mes turime 286 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:2066
mod_vvisit_counterŠią savaitę:2066
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:83038

Sulaikyta Vilniaus gyventoja, neteisėtai gabenusi nemažą kiekį kontrabandinių rūkalų

2012 m. gegužės 12 d.,šeštadienis Nr.36 (1179)

Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Švenčionių užkardos pareigūnai Papelekio pasienio kontrolės punkte tikrino iš Baltarusijos į Lietuvą vykstantį 1998 m. “Mercedes Benz A160”. Pasieniečiams įtarimą kėlė nervingas vairuotojos, 34 metų vilnietės, elgesys ir patikrinimo metu pastebėtos suvirinimo siūlės kuro bake. Dėl šių priežaščių buvo nuspręsta automobilį patikrinti nuodugniai. Moteris ir transporto priemonė buvo pristatyti į Švenčionių užkardą patikrinimui. Įtarimas, kad gali būti padidintas kuro bakas - pasitvirtino.

Išsamaus patikrinimo metu buvo pastebėta, kad kuro bakas yra sumažintas, šalia sumažinto kuro bako įrengta slėptuvė (dvigubas dugnas), kur buvo aptikti nuo pasienio tikrinimo slepiami daugiau kaip pustrečio tūkstančio pakelių cigarečių „Minsk capital“ su Baltarusijos Respublikos akcizo ženklais.

Sulaikyta moteris žodžiu deklaravo, kad į Lietuvos Respubliką įveža du pakelius cigarečių po 20 vnt., vieną butelį 0.5 litro talpos degtinės, vieną 1 litro talpos butelį aliejaus ir 4 pakelius cukraus.

Vilnietės atžvilgiu Švenčionių užkardos pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną pagal LR ATPK 210 str. 1 dalį.
Transporto priemonė ir cigaretės sulaikyti ir saugomi Švenčionių užkardoje.

Ignalinos rinktinės inf.