mod_vvisit_counterŠį mėnesį:53080
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Iš Kauno – su medaliais

2019 m. gruodžio 14 d., šeštadienis, Nr.92 (1912)

Jau įprasta, kad iš kiekvieno turnyro Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkai grįžta su medaliais ir apdovanojimais. Ne išimtis ir Kaune vykusios Pasaulio graplingo taurės varžybos. Čia pirmas vietas iškovojo Lukas Kirka – U-17 amžiaus grupė, svorio kategorijoje 68 kg, U-15 amžiaus grupėje svorio kategorijoje 68 kg nugalėjo Dominykas Sakovičius, 64 kg svorio kategorijoje nugalėjo Kasparas Masevičius, o svorio kategorijoje virš 72 kg Darijus Kulikauskas iškovojo trečią vietą. Amžiaus grupėje U-11 svorio kategorijoje virš 48 kg nugalėjo Adrijus Kirilovas.

Varžybų vyr. teisėju buvo „Liūto narvo“ sporto klubo treneris Dainius Burokas, o teisėjavo Justas Stvolas ir Eugenijus Grigonis. Darbo turėjo ir teisėjų pagalbininkės Karina, Ingrida ir Natalija.