mod_vvisit_counterŠį mėnesį:91510
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Lietuvos rinktinei atstovavusių pabradiškių ėjikų sėkmė tarptautinėse varžybose

2012 m. kovo 31 d., šeštadienis Nr.26 (1169)

Kovo 24 d. Dudince (Slovakija) vyko EA tarptautinės sportinio ėjimo varžybos, kuriose dalyvavo 35 šalių ėjikai.

Lietuvos rinktinei atstovavo ir gerai pasirodė trenerio Viktoro Meškausko treniruojami sportininkai: Genadij Kozlovskij, Inga Mastianica, Artur Mastianica, Gintarė Vaiciukevičiūtė.

Pirmą vietą iškovojo Gintarė Vaiciukevičiūtė, kuri įvykdė IAAF normatyvą į Pasaulio sportinio ėjimo taurės varžybas bei Pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionatą. Genadij Kozlovskij iškovojo 8 vietą 1:29.31, Inga Mastianica iškovojo 5 vietą 1:44.36, Artur Mastianica pagerino savo asmeninį rekordą ir buvo dvyliktas 1:35:55.