mod_vvisit_counterŠį mėnesį:97284
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Švenčionių papildomo ugdymo centro sporto mokyklos lengvaatlečių pergalės

2012 m. sausio 18 d., trečiadienis Nr.5 (1148)

2012 m. sausio 13-14 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių (gim. 1995-1996 m.) ir jaunimo (gim. 1993-1994 m.) lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose rungtyniavo pajėgiausi sportininkai iš trisdešimt aštuonių respublikos rajonų. Komandoms taškus pelnė tik sportininkai savo rungtyse užėmę 1-6 vietas (jaunimo grupėje) ir 1-10 vietas jaunių amžiaus grupėje. Mūsų rajono lengvaatlečiai surinkę 176 taškus ir pelnę net keturiolika medalių užėmė antrą vietą šį kartą nusileidę tik Kėdainių rajono sportininkams (192 tšk.). Treti buvo Marijampolės sportininkai – 151 tšk. Mūsų kaimynai, Utenos sportininkai, liko dvyliktoje, o Vilniaus rajono – tryliktoje vietoje.

Varžybose pasiekta labai aukštų rezultatų. Šeši sportininkai įvykdė kandidato į sporto meistrus normatyvą. Jų tarpe trys Švenčionių Papildomo ugdymo centro Sporto mokyklos trenerio Viktoro Meškausko auklėtinės sesutės Vaiciukevičiūtės – jaunių amžiaus grupės nugalėtoja pelniusi aukso medalį 3000 m sportinio ėjimo rungtyje Živilė Vaiciukevičiūtė – 14:13,07 min., sidabro medalį pelniusi Monika Vaiciukevičiūtė 14:32,04 min. ir jaunimo grupės nugalėtoja Gintarė Vaiciukevičiūtė – 14:15,24 min. Bronzos medalį 5000 m sportinio ėjimo rungtyje jaunimo grupėje pelnė ir trenerio auklėtinis Aleksandr Poniatajev 25:01 min.

Puikiai rungtyniavo ir bėgikai. Dvi pergales iškovojo trenerio Raimondo Turlos auklėtinė Evelina Žameici. Ji pelnė aukso medalius 1000 m – 3:24,08 min. ir 3000 m distancijose – 11:05,0 min. Bronzos medalį 1000 m rungtyje pelnė trenerės Gražinos Michniovos auklėtinė Greta Zubkova, įveikusi nuotolį per 3:18,48 min. Net du bronzos medalius 600 m distancijoje 1:30,67 min. ir 1000 m distancijoje – 2:49,59 iškovojo sparčiai progresuojantis Raimondo Turlos auklėtinis Andrius Baronėnas.

Neatsiliko nuo komandos draugų ir šuolininkai. Jaunimo grupėje trišuolio rungties nugalėtoju tapo Vladimiro Nekrašo auklėtinis Paulius Svarauskas, nušokęs 13,90 m. Sidabro medalį iškovojo Tadas Ragauskas – 13,80 m, o šuolio į tolį rungtyje jis pelnė bronzos medalį – 6,47 m. Sėkmingai rungtyniavo ir jaunių amžiaus grupės trišuolininkai. Bronzos medalį mergaičių tarpe iškovojo Rusnė Tepliakovaitė – 9,84 m. Vaikinų tarpe trečias buvo Stasys Veličko – 10,84 m.

Komandai taškus pelnė ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos jaunių pirmenybėse ir R.Turlos auklėtinės Akvilė Rastenytė – 600 m – 5 vieta 1:48,84 min. bei Violeta Kožemiakina – 1000 m – 6 vieta 3:29,05 min. Jaunimo grupėje šeštą vietą 3000 m rungtyje užėmė Kristina Zajančkovskaja 3:26,19 min.