mod_vvisit_counterŠį mėnesį:90379
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

2017-ųjų pradžioje jau startavo krepšininkai

2017 m. sausio 25 d., trečiadienis, Nr.7 (1636)

Sausio 13 d. įvyko kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos. Varžybose dalyvavo moksleiviai, gimę 2000 metais ir jaunesni.  Varžybos vyko Molėtuose. Adutiškio pagrindinės mokyklos komanda nugalėjo Ignalinos rajono krepšininkus, Vilniaus rajono Pagirių gimnazijos komandą, bet pralaimėjo molėtiškiams ir užėmė 2 vietą.

Adutiškiečių krepšinio komanda: Argaudas Bielinis, Raimundas Paukštys, Dominykas Stunžėnas.

Svarsčius kilnojo ir merginos

Sausio 14 dieną vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės svarsčių kilnojimo varžybos. Į Skaudvilę (Tauragės r.) suvažiavo 12 stipriausių visos Lietuvos svarstininkų komandų: 11 gimnazijų ir Adutiškio pagrindinė mokykla. Mūsų mokyklai atstovavo  Eitvydas Rakovskis (užėmė III vietą  svorio kategorijoje iki 56 kg.), Ignas Pancekauskas  (užėmė VIII vietą  svorio kategorijoje iki 58 kg), Robertas Raketis (užėmė II vietą svorio kategorijoje iki 68 kg),  Marius Kairys (užėmė VII vietą svorio kategorijoje iki 85 kg), Alanas Galalis (užėmė VIII vietą svorio kategorijoje iki 85 kg). Mūsų šaunios merginos Simona Šakola ir Brigita Šakola atitinkamai užėmė VI ir VIII vietas.

Komandinėje įskaitoje mūsų komanda surinko vienodai taškų (71) su Kauno Maironio universitetine gimnazija ir pasidalino VIII-IX vietas.

Sausio 28 dieną Adutiškyje įvyks tarpzoninės kaimo vietovių mokyklų svarsčio kilnojimo varžybos. Linkime sportininkams sėkmės!