mod_vvisit_counterŠį mėnesį:65751
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Medaliai iš Vilniaus

2016 m. lapkričio 5 d., šeštadienis Nr.82 (1615)

Šių metų spalio 22 d. VRM koncertų ir sporto rūmuose Vilniuje vyko Atviras tarptautinis pankrationo turnyras „LIETUVOS TAURĖ“, kuriame dalyvavo ir mūsų rajono kovotojai Natas Burokas ir Augustinas Petrovskis sportuojantys sporto klube „Liūto narvas“. Turnyre dalyvavo 130 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos.

Natas Burokas pusfinalyje iki – 66 kg 14-15 metų amžiaus grupėje susikovė su latviu Vladimir Studickij ir laimėjo taškais, finale tai pat susikovė su Latvijos sportininku Aleksandr Krasjankov ir tai pat šią kovą laimėjo taškais ir tapo šios kategorijos čempionu!

Augustinas Petrovskis finale nusileido sportininkui iš Latvijos Maksim Rizov ir užėmė 2-ąją vietą iki - 60 kg 14-15 metų amžiaus grupėje.