Mes turime 133 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:714
mod_vvisit_counterŠią savaitę:25879
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:167872

Turi būti apšviesti visi kaimai

2015 m. lapkričio 7 d. šeštadienis, Nr.83 (1519)

Vytautas Bulka pasidalino džiaugsmu – po jo kreipimosi į  administracijos direktorių su priminimu, kad kaimai turi būti apšviesti, netrukus Strūnaičio seniūnijoje buvo įjungtas apšvietimas.

Šios seniūnijos gyventojai skundėsi tarybos nariui, kad moka mokesčius, o tenka vaikščioti tamsiomis gatvėmis, pasišviečiant kelią įvairiomis spingsulėmis, nes kaimų gatvės neapšviestos. Netrukus V. Bulka gavo atsakymą:

„Strūnaičio seniūnijoje apšvietimas jungiamas nuo 2015-11-05. Vidutinės
kaime: ryte nuo 6:00 iki 7:00, vakare nuo 17:00 iki 20:30; Strūnaičio
kaime ryte nuo 6:00  iki 7:00, vakare nuo 17:00 iki 20:30“.

- Man įdomu, kaip yra kituose kaimuose, ar įjungtas ašvietimas. Turi būti apšviesti visi kaimai. Juk to reikia ir gyventojų saugumui. Tamsa talkina nusikaltėliams. Pažiūrėkite, kas darosi, Kražiuose nužudyto keturios pagyvenę moterys.  Kreipiuosi į gyventojus: Jeigu Jūsų kaime dar neįjungtas apšvietimas, reikalaukite rajono valdžios vykdyti įstatymą. Joks lėšų taupymas ne pagrindas pažeidinėti įstatymą – visos viešosios paslaugos turi būti teikiamos. LR Vietos savivaldos įstatymas įpareigoja vietinę valdžią užtikrinti viešųjų paslaugų teikimą  gyventojams. Apšvietimas – viena iš šių paslaugų, - sakė Vytautas Bulka.

„Švenčionių krašto“ inf.