mod_vvisit_counterŠį mėnesį:91138
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Lenkijoje sporto klubo „Grifas“ sportininkai tapo nugalėtojais

2014 m. spalio 11 d. šeštadienis Nr. 77 (1415)

Rugsėjo pabaigoje Lenkijoje vykusiose tarptautinėse štangos spaudimo gulomis be spec. aprangos BARTOSZ-2014 labai sėkmingai pasirodė ne tik Lietuvos rinktinė, iškovojusi 5 pirmas vietas, o iš jų net 3 iškovojo Švenčionių sporto klubo „Grifas“ atstovai.

Svorio kategorijoje iki 66 kg Jurijus Titovas išspaudęs 145 kg ne tik užėmė 1-ąją vietą, bet ir pagerino Lietuvos štangos spaudimo gulomis be spec. Aprangos rekordą. Dainius Juodgudis svorio kategorijoje iki 74 kg išspaudė 145 kg ir taip pat buvo pirmas. Nugalėtoju svorio kategorijoje iki 83 kg išspaudęs 190 kg tapo Evaldas Černiauskas, kuris absoliučioje įskaitoje buvo ketvirtas.

Ką gi, šauni mūsų stipruolių naujo sporto sezono pradžia, o tai teikia vilties, kad ir iš kitų varžybų, o jų bus tikrai nemažai, sulauksime gerų žinių.