Mes turime 267 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:4007
mod_vvisit_counterŠią savaitę:16566
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:97538

Pašaminės kaimo bendruomenės susirinkimas

2014 m. balandžio 9 d. trečiadienis Nr. 27 (1365)

Neseniai vykusiame Pašaminės kaimo bendruomenės „Pašaminės draugija“ susirinkime buvo išklausyta dabartinio bendruomenės pirmininko Vlado Kukėno ataskaita, kuriai susirinkusieji pritarė, tačiau bendruomenės pirmininkas paragino narius pagalvoti apie kito pirmininko išrinkimą, mat jam dirbant ir gyvenant ne Pašaminėje nėra patogu suderinti visas veiklas. Dauguma bendruomenės narių pasisakė, kad Pašaminės kaimo bendruomenė pirmininke būtų išrinkta kaimo klubo vedėja Dalė Basiūnienė, pavaduotoja – Pašaminės kaimo bibliotekos vyr. bibliotekininkė Loreta Jusienė, kurios daug prisideda prie bendruomenės veiklos ir projektų vykdymo. Tai numatoma padaryti rinkiminiame susirinkime.

Pašaminiškiams pristatytas ir šiuo metu bendruomenės vykdomas projektas „Visuomeninės paskirties pastatų rekonstrukcija ir atnaujinimas, tradicinių amatų plėtra“. Šio projekto dėka atnaujintos bendruomenės patalpos: įdėti plastikiniai langai, naujos durys, įsigyta baldų, foto- ir videotechnikos, televizorius, kompiuteris, spausdintuvas, įgarsinimo aparatūra, molio dirbinių degimo krosnelė. Su seniūnija sudaryta patalpų nuomos sutartis iki 2024 m. bendruomenės nariai vienbalsiai pasisakė už tai, kad ir toliau būtų rašomi projektai, nes idėjų ir entuziazmo joms įgyvendinti ši bendruomenė, gyvuojanti jau gerą dešimtmetį ir sėkmingai įgyvendinusi ne vieną didelį projektą, nestokoja. Be abejo, planuojamas ir bebaigiamo įgyventi jau minėto projekto tęsinys.

„Švenčionių krašto“ inf.