mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:95376
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Tadeuš Šimkovič iškovojo teisę dalyvauti pasaulio čempionate

2011 m. liepos 16 d., šeštadienis Nr. 51 (1098)

Latvijoje vyko daugiadienės tarptautinės orientavimosi sporto varžybos, kurios vyksta jau 15 metų.

Šių metų birželio 30 – liepos 3 dienomis šiose varžybose dalyvavo mūsų rajono sportininkas Tadeuš Šimkovič Lietuvos rinktinės sudėtyje laimėjo I vietą.

T.Šimkovič dalyvavo parolimpinės klasės ,,Kapa 2011“ dviejų dienų naktinėje trasoje, kur laimėjo I vietą. Čia dalyvavo apie tris tūkstančius orientacininkų. Ir vaikai, ir suaugusieji, ir neįgalieji, ir veteranai visi turėjo atskirą trasą.

Š.m. liepos 9-10 dienomis Kaune vyko Lietuvos orientavimosi sporto takais (TRAIL-O) čempionatas. Dalyvavo 34 sportininkai iš Lietuvos. Buvo svečiai iš Latvijos.

Šiame čempionate Tadeuš Šimkovič iškovojo Lietuvos čempionato ELITO grupėje II vietą ir pateko į rinktinę, kuri kitais metais atstovaus pasaulio čempionate Škotijoje.