mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:72527
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Sėkmingi rajono ėjikų startai

2013 m. rugsėjo 18 d., trečiadienis Nr.68 (1311)

Pirmąjį rugsėjo šeštadienį Druskininkuose vyko XXI tarptautinės sportinio ėjimo varžybos ir Lietuvos 10 km ėjimo čempionatas. Be lietuvių sportininkų šiais metais žingsniavo Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos ėjikai. Pirmą kartą Lietuvos 10 km ėjimo čempionatą laimėjo Švenčionių r. sportininkas Genadijus Kozlovskis, distanciją įveikęs per 42 min. 20 s. Antrąją vietą užėmė kitas mūsų rajono sportininkas Artūras Mastianica (42 min. 54 s.).

Moterų 10 km distancijoje trečią vietą užėmė mūsų rajono sportininkė Inga Mastianica, nužingsniavusi distanciją per 50 min. 58 s. Vėl puikiai varžybose pasirodė seserys Vaiciukevičiūtės. Jaunių grupėje 3 km distancijoje pirmąją vietą iškovojo Živilė (14 min. 13 s.), o antrą vietą – Monika (14 min. 42 s.). Jaunimo grupėje nugalėtoja tapo Gintarė, 5 km distanciją įveikusi per 24 min 19 s.

Neblogai pasirodė ir kiti Pabradės sportinio ėjimo klubo, Švenčionių PUC trenerio Viktoro Meškausko treniruojami sportininkai. Paminėsiu į šešetuką patekusius ėjikus. Mergaičių 1 km distancijoje Adrija Meškauskaitė užėmė 3 vietą (5 min. 30 s.), berniukų grupėje Erik Mickevič toje pačioje distancijoje užėmė 2 vietą (4 min. 56 s.). Moterų 10 km distancijoje Jelena Kunevič užėmė 5 vietą (56 min. 10 s.).