mod_vvisit_counterŠį mėnesį:93781
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Gedas Guiskis – Lietuvos čempionas

2013 m. gegužės 18 d., šeštadienis Nr.35 (1278)

Balandžio pabaigoje Klaipėdoje, centrinio stadiono sporto salėje, vyko Lietuvos jaunių moksleivių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionatas. Puikiai jame pasirodė šiuo metu Klaipėdoje pas trenerį B.Vyšniauską besitreniruojantis perspektyvus sunkiaatletis iš Švenčionių Gedas Guiskis. Jį užsiiminėti sunkiąja atletika paskatino jo senelis Juozas Guiskis, kuris ir buvo pirmasis Gedo treneris.

Startuodamas svorio kategorijoje iki 105 kg Gedas Guiskis išrovęs 123 kg sveriančią štangą ir išstūmęs 155 kg sveriančią štangą dvikovėje surinko solidžią 278 kg sumą ir tapo Lietuvos jaunių moksleivių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionu. Absoliučioje įskaitoje Gedas Guiskis užėmė antrąją vietą. Beje, kovo mėnesį Dobelėje, Latvijoje, vykusiose varžybose Gedas Guiskis užėmė trečią vietą.

Nebloga metų pradžia teikia vilčių, kad jaunasis stipruolis iš Švenčionių Gedas Guiskis, startuodamas Lietuvos rinktinės sudėtyje, gerai pasirodys ir rugsėjo 2-10 dienomis Klaipėdoje vyksiančiame Europos jaunių čempionate.