mod_vvisit_counterŠį mėnesį:75897
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Pirmosios stipruolių pergalės

2013 m. balandžio 6 d. šeštadienis Nr.24 (1267)

Sėkmingai naują 2013 m. sporto sezoną pradėjo Švenčionių sporto klubo „Grifas“ stipruoliai, kurie Utenoje vykusiose štangos spaudimo varžybose iškovojo keletą laimėjimų.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 82 kg išspaudęs 120 kg štangą nugalėtoju tapo Ryčardas Subačius. Svorio kategorijoje virš 83 kg Evaldas Urbanavičius išspaudė 135 kg. Svorio kategorijoje virš 90 kg išspaudęs 170 kg štangą nugalėtoju tapo Radvilas Rimačius, o II vietą, išspaudęs 160 kg, užėmė Karolis Buinorius. Suaugusių grupėje svorio kategorijoje iki 93 kg išspaudęs 190 kg tapo Evaldas Černiauskas.