mod_vvisit_counterŠį mėnesį:95264
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Rajono jaunieji lengvaatlečiai – geriausi Lietuvoje

2013 m. vasario 20 d. trečiadienis Nr.13 (1256)

Šaunia rajono sportininkų pergale baigėsi Klaipėdoje vasario 8-9 dienomis vykusios Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės uždarose patalpose. Varžybose dalyvavo visų respublikos miestų bei trisdešimt keturių rajonų pajėgiausi sportininkai. Miestų komandų grupėje pirmavo Vilniaus sportininkai, antri liko varžybų šeimininkai Klaipėdos sportininkai, o treti – kauniečiai.

Rajono komandų grupėje šį kartą svarią pergalę iškovojo mūsų rajoną atstovavę Papildomo ugdymo centro Sporto mokyklos auklėtiniai, surinkę 230 taškų., antri,surinkę 192 taškus, liko Kėdainių sportininkai, o Marijampolės sportininkai su 147 taškais - treti.

3000 metrų sportinio ėjimo rungtyje eilinį kartą aukštą meistriškumą pademonstravo trenerio Viktoro Meškausko auklėtinės sesutės Živilė ir Monika Vaiciukevičiūtės. Įveikusi nuotolį per 14:04 min., čempione tapo Živilė, o Monika, įveikusi nuotolį per 14:40 min., iškovojo sidabro medalį.

Puikiai rungtyniavo ir trenerio Vladimiro Nekrašo auklėtinės sesutės Rusnė ir Aleksandra Tepliakovaitės. Rusnė pirmą kartą rajono istorijoje pelnė sidarbo medalį šuolio į tolį – 5,08 m rungtyje merginų tarpe, o trišuolio rungtyje, nušokusi 11,89 m, užėmė ketvirtą vietą. Aleksandra, trišuolio rungtyje pasiekusi aukštą rezultatą 11,01 m, iškovojo bronzos medalį, o 60 m bėgimo rungtyje, įveikusi nuotolį per 8,29 s, užėmė vienuoliktą vietą.

Vos poros sekundžių 1000 m distancijoje iki garbės pakylos pritrūko trenerės Gražinos Michniovos auklėtinei Gretai Zubkovai, įveikusiai nuotolį per 3:14,15 min. 600 m rungtyje sportininkė užėmė septintą vietą, įveikusi nuotolį per 1:48,03 min.

Taškus komandai pelnė ir vaikinai, trišuolio rungtyje užėmę aštuntą vietą – 12,34 m – Stanislovas Čiučiurka bei dešimtą vietą – 12,17 m - Stasys Veličko (abu treniruoja V.Nekrašas).