mod_vvisit_counterŠį mėnesį:51714
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Iš Palangos sugrįžo su medaliais

2012 m. birželio 23 d.,šeštadienis Nr.48 (1191)

Praeitą savaitę iš Palangoje vykusio Lietuvos štangos spaudimo gulomis be specialios aprangos čempionato su medaliais sugrįžo Švenčionių sporto klubo „Grifas“ sportininkai. Kadangi kelias tolimas, o vykti į varžybas teko savo lėšomis, važiavo tik 4 sportininkai.

Vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 93 kg Radvilas Rimašius išspaudė 170 kg sveriančią štangą ir tapo Lietuvos čempionu, o Evaldas Urbanavičius, išspaudęs 125 kg, buvo šeštas. Svorio kategorijoje iki 105 kg Tomas Urbanavičius išspaudė 170 kg svorį ir užėmė 3-ąją vietą. Tarp komandų vaikinai iškovojo 2-ąją vietą.

Veteranų grupėje startavęs Dainius Juodgudis išspaudė 155 kg sveriančią štangą ir tapo Lietuvos čempionu, tuo pačiu į savo gausią apdovanojimų kolekciją įrašė dar vieną solidų apdovanojimą.