mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Sportas

2012 m. vasario 15 d., trečiadienis Nr.13 (1156)

Žiemos pirmenybėse puikiai pasirodė ir mūsų rajono jauniai

Vasario 11-12 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių žiemos pirmenybės. Jose dalyvavo ir stipriausi mūsų rajono lengvaatlečiai jauniai. Rajonų grupėje mūsų lengvaatlečiai iškovojo 2-ąją vietą, tik 2 taškais nusileidę pajėgiai Kėdainių rajono komandai. 1-ąją vietą 3000 m sportinio ėjimo rungtyje iškovojo Živilė Vaiciukevičiūtė, 2-ąją vietą toje pačioje rungtyje iškovojo Monika Vaiciukevičiūtė (abi trenerio Viktoro Meškausko auklėtinės). 2-ąją vietą 1000 m rungtyje ir 8-ąją vietą 600 m rungtyje iškovojo greitai tobulėjantis Andrius Baronėnas (treneris Raimondas Turla). 2-ąją vietą 3000 m rungtyje ir 4-ąją vietą 1000 m rungtyje iškovojo Evelina Žameici (treneris Raimondas Turla). Evelina Žameici užsitikrino teisę atstovauti Lietuvos jaunių rinktinei Baltijos šalių jaunių mače.

Užpalėnai buvo stipresni

Rekordinis žiūrovų skaičius (apie 200) susirinko šaltą penktadienio vakarą į Švenčionėlių progimnazijos sporto salę stebėti Rytų Aukštaitijos pirmenybių rungtynes. Jų pamėgtoji komanda susitiko su vienais pirmenybių lyderiais – Užpalių „Užpaliais“. Skanduotėmis ir dainomis palaikomi „Aitvaro-SM“ krepšininkai spurtavo pirmajame kėlinyje ir jį laimėjo 4 taškų skirtumu. Tačiau antrajame užpalėnai susiėmė ir išsiveržė į priekį. Trečiasis kėlinys vyko apylygiai, tad prieš ketvirtąjį atsilikinėjome 8 taškais. Atrodė, kad įmanoma išlyginti rezultatą, bet „Užpaliai“ nutolo ir iškovojo pergalę 14 taškų skirtumu. Mūsų komandoje rezultatyviausi buvo Gytis Steckis ir Tadas Kuodis, pelnę po 14 taškų. Į pergalę svečius vedė puikiai žaidęs T.Markevičius, pelnęs 37 taškus, kuris dar pernai atstovavo Utenos „Juventus“ komandai, ir A.Mikučionis, pelnęs 26 taškus.