mod_vvisit_counterŠį mėnesį:91040
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Iš Lietuvos grappling‘o taurės pirmenybių – su medaliais

2018 m. kovo 10 d., šeštadienis Nr.18 (1742)

Jau įpratome, kad iš įvairaus lygio varžybų Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkai grįžta su medaliais. Ne išimtis ir vasario 18 d. vykusios Lietuvos atviros grappling‘o imtynių taurės pirmenybės. Pirmenybėse ne tik „Liūto narvo“ sportininkai kovojo, bet ir mūsų rajono teisėjai teisėjavo. O kaipgi sekėsi „Liūto narvo“ sportininkams?

U-11 grupėje svorio kategorijoje iki 39 kg Adrijus Kirilovas tapo nugalėtoju, o svorio kategorijoje iki 42 kg Mantas Nalivaika iškovojo 2 vietą. U-13 grupėje svorio kategorijoje iki 48 kg Dovydas Čepas iškovojo 2 vietą, o svorio kategorijoje +52 kg Edgaras Janovičius buvo 4-tas. U-15 grupėje svorio kategorijoje iki 48 kg Dominykas Sakovičius užėmė 2 vietą. Svorio kategorijoje iki 52 kg Kasparas Masevičius buvo 4-tas. 4 vietą svorio kategorijoje iki 72 kg užėmė ir Valentin Pučkov, o štai svorio kategorijoje iki 68 kg Lukas Kirka tapo nugalėtoju. U-17 grupėje svorio kategorijoje iki 72 kg Natas Burokas užėmė 2 vietą. U-19 vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 64 kg Justinas Maliuševskis užėmė 2 vietą, o suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 84 kg Vytautas Brazas buvo 4-tas.