mod_vvisit_counterŠį mėnesį:95278
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Lietuvos grappling‘o moksleivių čempionais tapo keturi „Liūto narvo“ kovotojai

2017 m. spalio 25 d., trečiadienis Nr.78(1707)

Sugužėjo suvažiavo spalio 15-ąją į Švenčionyse vykusias 2017 metų Lietuvos moksleivių grappling imtynių pirmenybes sportininkai net iš 9 Lietuvos rajonų ir miestų: Kauno, Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Šakių, Pakruojo, Ukmergės, Jonavos ir Švenčionių. Varžybos vyko Švenčionių progimnazijos sporto salėje.

U-18 merginų grupėje svorio kategorijoje iki 35 kg nugalėjo Valeryia Zhyjadlo (Vilniaus Antėjo sporto klubas, treneris Natas Akmanavičius). Svorio kategorijoje iki 53 kg nugalėjo Benita Eidikytė (Šakiai, Ošimas, tr. Vytautas Smirnovas). Tam pačiam sporto klubui ir to paties trenerio treniruojamos merginos nugalėjo ir kitose svorio kategorijose. Iki 61 kg nugalėjo Ieva Smirnovaitė, o virš 69 kg – Brigita Sruoginytė.

U-10 vaikų, berniukų (g. 2007 m.) grupėje, svorio kategorijoje iki 27 kg nugalėjo Lukas Bielčius (Vilnius, Warriors Team, tr. Valdemaras Stančaitis). Svorio kategorijoje iki 30 kg nugalėjo Oleg Baldovskij (Vilnius, Pankratos, tr. K.Mokšin). To paties sporto klubo ir to paties trenerio auklėtinis Daniel Burbo tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 33 kg, o štai svorio kategorijoje iki 39 kg nugalėjo Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ atstovas Adrijus Kirilovas, jo treneris Dainius Burokas. Šio trenerio auklėtinis Mantas Nalivaika svorio kategorijoje iki 42 kg užėmė antrą vietą, o nugalėjo Tautvydas Didžiokas (Ukmergė, UDK, tr. Artūras Sakas). Šio trenerio auklėtinis Nojus Navickas tapo nugalėtoju svorio kategorijoje virš 48 kg. Šioje kategorijoje sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkas Martynas Šekštelo buvo antras. Jo treneris Dainius Burokas.

U-12 berniukų (g. 2005-2006 m.) grupėje svorio kategorijoje iki 33 kg nugalėjo Nojus Rimdeika (Jonava, Faiteris, tr. Arnoldas Lukošius). Svorio kategorijoje iki 39 kg nugalėjo Naglis Gutautas (Ukmergė, UDK, tr. Artūras Sakas). Trenerio Artūro Sako auklėtinis Joris Prenis nugalėjo svorio kategorijoje iki 42 kg. Svorio kategorijoje iki 45 kg nugalėjo Alanas Pelivanov (Jonava, Sparta, tr. Algimantas Bankauskas). Sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkas Dovydas Čepas šioje svorio kategorijoje užėmė 4 vietą.

U-14 vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 42 kg nugalėjo Marek Stefanovskij (Vilnius, Warriors Team, tr. Valdemaras Stančaitis). Svorio kategorijoje iki 45 kg nugalėjo Marius Juckevič (Vilnius, Pankratos, tr. K.Mokšin).O štai svorio kategorijoje iki 52 kg pergalę šventė Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ kovotojas Kasparas Masevičius, treneris Dainius Burokas. Kitas šio klubo sportininkas Dominykas Sakovič užėmė 4 vietą. Svorio kategorijoje iki 56 kg nugalėjo Ignas Žekonis (Šakiai, Audra, tr. Neringa Žebrauskienė). Šioje svorio kategorijoje 3 vietą užėmė Maksim Dalgeda (Švenčionys, Liūto narvas, tr. Dainius Burokas). Svorio kategorijoje iki 60 kg nugalėjo Vadim Babič (Vilnius, KMC „Smauglys“, tr. Ričardas Piepolis). Svorio kategorijoje iki 68 kg nugalėjo dar vienas Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkas Lukas Kirka, treneris Dainius Burokas. Svorio kategorijoje iki 72 kg nugalėjo Lukas Jurgaitis (Pakruojis, Skorpionas-BJJ, tr. Modestas Ušinskas), trečias šioje kategorijoje liko „Liūto narvo“ kovotojas Valentin Pučkov.

U-16 vaikinų grupėje pirmose trijose kategorijose nugalėjo trenerio Modesto Ušinsko (Pakruojo Skorpionas-BJJ) auklėtiniai. Svorio kategorijoje iki 56 kg nugalėjo Edgaras Čeilitka, svorio kategorijoje iki 60 kg - Tomas Stravinskas, o svorio kategorijoje iki 64 kg - Lukas Kutavičius. Svorio kategorijoje iki 68 kg nugalėjo Natas Burokas (Švenčionys, Liūto narvas, tr. Dainius Burokas). Beje, kovoje dėl absoliutaus nugalėtojo vardo ir mero taurės Natas Burokas kovodamas su vyresniais ir gerokai sunkesniais varžovais užėmė 4 vietą. Svorio kategorijoje iki 72 kg nugalėjo Domantas Baranovskis (Vilnius, KMC „Smauglys“, tr. Ričardas Piepolis). Svorio kategorijoje iki 80 kg nugalėjo Marius Juočiūnas (Šakiai, Audra, tr. Neringa Žebrauskienė). Svorio kategorijoje virš 84 kg nugalėjo Laurynas Petruskevičius (Kaunas, Fighter House, tr. Donatas Uktveris).

U-18 grupėje svorio kategorijoje iki 64 kg nugalėjo Arūnas Lukoševičius (Ukmergė, UDK, tr. Artūras Sakas). Svorio kategorijoje iki68 kg nugalėjo Mindaugas Kairys (Šiauliai, Taurus, tr. Deivid Taurosevičius). Svorio kategorijoje iki 72 kg nugalėjo Romas Jonelis (Vilnius, KMC „Smauglys“, tr. Ričardas Piepolis). Svorio kategorijoje iki 80 kg nugalėjo  Naglis Kanišauskas (Klaipėda, ATM Klaipėda, tr. Alanas Bogužas). Svorio kategorijoje iki 84 kg nugalėjo Deivid Matusevič (Vilnius, KMC „Smauglys“, tr. Ričardas Piepolis). Svorio kategorijoje iki 90 kg nugalėjo Matas Leščinskas (Šiauliai, Taurus, tr. Deivid Taurosevičius). Svorio kategorijoje virš 90 kg nugalėjo Robertas Gruodis (Šakiai, Ošimas, tr. Vytautas Smirnovas). Kovoje dėl absoliutaus nugalėtojo vardo ir Švenčionių mero taurės merginų tarpe nugalėjo Brigita Sruogytė (Šakiai, Ošimas, tr. Vytautas Smirnovas), o vaikinų tarpe Deivid Matusevič (Vilnius, KMC „Smauglys, tr. Ričardas Piepolis.