mod_vvisit_counterŠį mėnesį:71233
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

"Liūto narvo“ imtynininkai - treti

2017 m. balandžio 1 d., šeštadienis Nr.24 (1653)

Kovo 18 d. Vilniaus lengvosios atletikos maniežas tapo graplingo maniežu. Čia vyko Lietuvos atviros grapplingo imtynių pirmenybės. Pirmenybėse varžėsi 155 graplingo imtynininkai. Kovos vyko ant penkių tatamių.

Šiose varžybose U-11, U – 13, U – 15 ir U-17 amžiaus grupėse dalyvavo ir devyni Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ kovotojai, kurie laimėjo, 4 pirmąsias vietas, 3 antrąsias vietas ir 2 trečiąsias vietas. U-11 grupėje svorio kat. iki 30 kg III vietą iškovojo Dovydas Žemys, iki 33 kg svorio kat. III vietą iškovojo Nikita Zubovas, iki 36 kg svorio kat. II vietą iškovojo Mantas Nalivaika, + 52 kg svorio kat. nugalėjo Martynas Šekštelo. U-13 grupėje svorio kat. iki 45 kg I vietą iškovojo Kasparas Masevičius, o II vietą – Dominykas Sakovičius. U-15 grupėje svorio kat. iki 64 kg I vietą iškovojo Lukas Kirka, o svorio kat. iki 68 kg nugalėjo Natas Burokas. U-17 grupėje svorio kat. iki 60 kg II vietą laimėjo– Augustinas Petrovskis.
Šiose varžybose dalyvavo sportininkai iš 23-ų sporto klubų . Susumavus komandinius rezultatus, pirmąją vietą užėmė sporto klubas „Smaugliai“ (Vilnius), antrąją - sporto klubas „Ošimas“ (Šakiai), o trečiąją - sporto klubas „Liūto narvas“ (Švenčionys).