mod_vvisit_counterŠį mėnesį:96410
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Svarstininkų pergalėstęsiasi

2017 m. vasario 18 d., šeštadienis, Nr.13 (1642)

Vasario 7 d. Adutiškyje įvyko tarpzoninės kaimo mokyklų moksleivių žaidynių svarsčių kilnojimo varžybos. Į varžybas turėjo atvykti sportininkai iš Ukmergės, Ignalinos, Rokiškio, Anykščių rajonų. Anykščių rajono komanda neatvyko. Iš viso dalyvavo 31 vaikinas ir 4 merginos.

Mūsų komandos sportininkų rezultatai puikūs: Alanas Galalis – I vieta, Robertas Raketis – I vieta, Jonas Lapinas – II vieta, Eitvydas Rakovskis – I vieta, Marius Kairys – I vieta, Andrius German – III vieta, Raimundas Paukštys – II vieta, Simona Šakola – III vieta, Brigita Šakola – IV vieta. Adutiškio komanda užtikrintai laimėjo ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos kaimo mokyklų moksleivių žaidynių finalinėse varžybose, kurios įvyko vasario 11 dieną, Skaudvilės gimnazijoje, Tauragės r.

Į finalą atvyko stipriausi 86 sportininkai iš visos Lietuvos. Svorio kategorijoje iki 53 kg mūsų komandai atstovavo Eitvydas Rakovskis, kuris iškovojo III vietą. Svorio kategorijoje iki 68 kg Robertas Raketis svarsčius pastūmė 100 kartų, išrovė 197 kartus ir iškovojo II vietą. Marius Kairys svorio kategorijoje iki 78 kg iškovojo II vietą. Susumavus taškus adutiškiečiai Lietuvoje užėmė IV vietą. Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime jiems pačių geriausių artėjančių startų.