mod_vvisit_counterŠį mėnesį:96910
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Lietuvos čempionate tapo vicečempionu

2016 m. lapkričio 23 d., trečiadienis Nr.87 (1620)

Lapkričio 13 d. Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko, Lietuvos atviras grappling (imtynių) suaugusiųjų čempionatas į kurį suvažiavo patys stipriausi sportininkai  iš Lietuvos.

Į šį čempionatą atvyko ir Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkai Natas Burokas ir Augustinas Petrovskis.

Svorio kategorijoje iki 56 kg. Augustino varžovas buvo Rokas Kašeta iš Vilniaus sporto klubo „Arėjas“, kuris ir laimėjo šią kovą, priversdamas Augustiną pasitraukti iš tolimesnio varžybų etapo. Svorio kategorijoje iki 64 kg. Natas pusfinalyje stojo į kovą prieš antro pogrupio nugalėtoją iš Utenos Ernestą Paulauską, kurį įveikė smaugimo veiksmu ir išėjo į finalą, kur susitiko su pirmo pogrupio nugalėtoju Konstantin Mokšin iš Vilniaus sporto klubo „Smauglys.“ Šioje kovoje laimėjo ir šios svorio kategorijos čempionu tapo 40-ties metų Vilniaus sportininkas, o Natas Burokas iškovojo antrąją vietą ir vicečempiono vardą!