mod_vvisit_counterŠį mėnesį:88614
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Sezono pabaigai - medaliai iš Jurbarko

2016 m. birželio 1 d., trečiadienis, Nr.40 (1573)

Gegužės 21 d. Jurbarke Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salėje pirmą kartą istorijoje surengtas atviras Baltijos šalių graplingo imtynių čempionatas. Į Jurbarką atvyko 159 dalyviai, kurie atstovavo Lietuvai, Latvijai, Lenkijai, Rusijai, Baltarusijai ir Kazachstanui.

Šiose varžybose taip pat dalyvavo ir švenčioniškis Natas Burokas, kuris U-17 amžiaus grupėje iki 60 kg. svorio kategorijoje užėmė 2 vietą ir iškovojo sidabro medalį .

Kitą dieną toje pačioje salėje  vyko Jurbarko atviras Tarptautinis dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo Švenčionių Papildomo ugdymo centro – sporto klubo „Liūto narvas“ komanda. Geriausiai sekėsi Dovydui Žemiui, kuris U-11 amžiaus grupėje  užėmė 3 vietą ir iškovojo bronzos medalį. Sportininkus treniruoja Dainius Burokas ir Karolis Builys.