mod_vvisit_counterŠį mėnesį:52871
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Du Švenčionių rajono ėjikai įvykdė olimpinius normatyvus

2016 m. kovo 23 d., trečiadienis, Nr.21 (1554)

Sportininkai ėjikai Artur Mastianica ir Živilė Vaiciukevičiūtė įvykdė olimpinius normatyvus kovo 19 d. Dudincuose (Slovakija) vykusiose prestižinėse „Dudinska 50-ka“ sportinio ėjimo varžybose, priklausančiose IAAF „Race Walking Challenge“ ciklui.

50 km distancijoje startavo 77 ėjikai. Pabradiškis Artur Mastianica (treneris Viktoras Meškauskas) finišavo dvidešimt aštuntas, pagerino asmeninį rekordą ir įvykdė olimpinį normatyvą (4:04:49). Tadas Šuškevičius po 26 km, o Darius Jezepčikas po 32 km iš distancijos pasitraukė. Nugalėjo lenkas Rafalas Augustynas (3:43:22).

Pirmą kartą tokią distanciją įveikusi Švenčionių rajono sportininkė Živilė Vaiciukevičiūtė (treneris Viktoras Meškauskas) įvykdė olimpinį normatyvą ir pagerino Lietuvos 19-mečių rekordą (1:35:33). Ji finišavo devyniolikta. Pirmąją vietą užėmė Italijos atstovė Anna Eleonora Giorgi (1:28:05, 2).