mod_vvisit_counterŠį mėnesį:88503
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Sporto klubo „Grifas“ stipruoliai – pirmi

2015 m. liepos 1 d. trečiadienis, Nr.59 (1483)

Sėkmė lydėjo Švenčionių sporto klubo „Grifas“ sportininkus per Jonavoje vykusį štangos spaudimo gulomis be spec. aprangos atvirą Lietuvos čempionatą. Suaugusiųjų grupėje sporto klubo „Grifas“ komanda laimėjo pirmąją vietą. O kaip sekėsi sporto klubo „Grifas“ atstovams individualiai?

Moterų grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg Eglė Turakevičiūtė, išspaudusi 60 kg, užėmė 2 vietą. Vyrų grupėje, svorio kategorijoje iki 74 kg Romas Turakevičius, išspaudęs 157,5 kg sveriančią štangą, užėmė 3 vietą. Svorio kategorijoje iki 83 kg puikiai pasirodė Evaldas Černiauskas, kuris išspaudęs 185 kg, ne tik tapo čempionu savo svorio grupėje, bet ir surinkęs 124,43 taškus užėmė 2 vietą absoliučioje įskaitoje. Svorio kategorijoje iki 93 kg Radvilas Rimašius išspaudė 185 kg ir buvo trečias, o Anatolijus Laptevas išspaudė 180 kg ir užėmė 4 vietą, o štai svorio kategorijoje iki 105 kg, išspaudęs 182,5 kg, jis tapo čempionu. Svorio kategorijoje iki 120 kg Almantas Cibulskas išspaudė 170 kg ir buvo antras.

Susumavus sportininkų iškovotus taškus, sporto klubo „Grifas“ komanda užėmė 1 vietą. Veteranų grupėje Dainius Juodgudis, išspaudęs 140 kg, užėmė 1 vietą.