mod_vvisit_counterŠį mėnesį:91875
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Pirmieji šio sezono lengvaatlečių startai

2014 m. lapkričio 29 d. šeštadienis Nr. 90 (1428)

Šių metų lapkričio 21 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2001 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių taurės varžybos rajonų grupėje, kuriose sėkmingai dalyvavo jaunieji Švenčionių papildomo ugdymo centro Sporto mokyklos lengvaatlečiai. Geriausiai sekėsi sportininkei iš Švenčionių – Viktorijai Karklelytei. Ši trenerio Raimondo Turlos auklėtinė 1000 m distanciją įveikė per 3.21,82 ir tapo šių varžybų nugalėtoja, nors rungtyje startavo net 19 sportininkių iš visos Lietuvos rajonų. Kitas R.Turlos auklėtinis Justas Sažinas 600 m rungtyje iš 26 dalyvių užėmė trečiąją vietą, distanciją įveikęs per 1.47,24.

1000 m sportinio ėjimo rungtyje, trenerio Viktoro Meškausko auklėtinės užėmė aukštas vietas. Trečiąją vietą iškovojo pabradiškė Adrija Meškauskaitė, rez.: 5.22,03, ketvirtąją vietą užėmė Aistė Daujotaitytė rez.: 5.30,82.

Penktąsias vietas užėmė Gintarė Martinkėnaitė (600 m treneris R.Turla), Domantas Gruzdys (2000 m. sp. ėj. Treneris Viktoras Meškauskas). Tikimės, kad auganti karta taip pat sėkmingai garsins rajoną lengvosios atletikos varžybose, kaip ir jų pirmtakai.