mod_vvisit_counterŠį mėnesį:96541
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos sportininkų sėkmė

2014 m. gegužės 28 d. trečiadienis Nr. 40 (1378)

Šiauliuose gegužės 16 d. vykusiose Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos finalinėse varžybose puikiai rungtyniavo Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos merginų komanda. Varžybose dalyvavo trisdešimt rajonų komandų bei miestų pirmenybių komandos nugalėtojos. Šių varžybų nugalėtoja tapo Klaipėdos miesto komanda, surinkusi 101 tašką, antrą vietą užėmė Pasvalio Vileišio gimnazijos komanda – 99 taškai, trečią vietą – šeimininkai Šiaulių Vijolių gimnazijos komanda – 92 taškai, o Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komanda, surinkusi 90 taškų, užėmė ketvirtą vietą.

Komandoms taškus pelnė tik 1-20 vietas rungtyje užėmę sportininkai. Estafetiniame bėgime 4 x 100 metrų nuotolį įveikusios per 52,62 sek. Zigmo Žemaičio gimnazijos komanda: Dovilė Rakauskaitė, Laura Gudėnaitė, Aleksandra bei Rusnė Tepliakovaitės, ne tik pelnė sidabro medalius, bet ir pagerino rajono bei mokyklos rekordą. Bronzos medalį šuolio į tolį rungtyje, nušokusi 5.39 m, iškovojo Rusnė Tepliakovaitė. Šuolio į aukštį rungtyje, įveikusios 140 cm aukštį, šeštą vietą užėmė Diana Jonušaitė, o aštuntą vietą Jovita Burokaitė. Bėgimo 100 metrų rungtyje finale dalyvavusi Aleksandra Tepliakovaitė užėmė septintą vietą, įveikusi nuotolį, per 13,31 sek. Šuolio į aukštį rungtyje dalyvavusi Ernesta Janušauskaitė įveikė kartelę 135 cm. aukštyje, o Dovilė Rakauskaitė 100 metrų nubėgo per 13,87 sek.

Pirmieji lengvaatlečių startai žada neblogą vasaros varžybų sezoną.