mod_vvisit_counterŠį mėnesį:63754
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Kalėdiniame turnyre – pirmi

2014 m. sausio 4 d. šeštadienis Nr. 1 (1339)

Puikiai 2013-uosius užbaigė Švenčionių sporto klubo „Grifas“ sportininkai. Jau rašėme apie Lietuvos štangos spaudimo gulomis čempionate iškovotus medalius, o metams baigiantis „Grifo“ sportininkai iš Utenoje vykusių štangos spaudimo gulomis be spec. aprangos varžybų atsivežė taurę už I komandinę vietą. Bet ne tik komandinę pergalę iškovojo „Grifo“ sportininkai, o ir individualiai pasiekė gerų rezultatų.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg Deimantas Zakarauskas, išspaudęs 107,5 kg, užėmė II vietą, II vietą šioje grupėje, svorio kategorijoje iki 93 kg užėmė Ignas Buinorius, išspaudęs 145 kg štangą. Suaugusiųjų grupėje „Grifo“ sportininkai užėmė net 3 pirmas vietas. Svorio kategorijoje iki 74 kg startavęs daugkartinis Lietuvos čempionas ir rekordininkas Dainius Juodgudis išspaudė 140 kg, bet to užteko, kad taptų nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 83 kg puikų rezultatą 192,5 kg pasiekė ir I vietą iškovojo Evaldas Černiauskas. Nugalėtoju tapo ir svorio kategorijoje iki 93 kg startavęs Radvilas Rimašius, išspaudęs 185 kg. Svariai prie komandinės pergalės prisidėjo ir ketvirtas vietas užėmę Evaldas Urbanavičius ir Karolis Buinorius.